Для Вас, батьки

          Шановні батьки!
             Виховання дитини у першу чергу, залежить від Вас, і лише потім - від викладачей. Тому, я пропоную Вам дотримуватись наступних порад:

1. Ніколи не забувайте, що саме Ви є прикладом для своєї дитини. Правило поведінки Ви можете повторювати дитині багато разів, але якщо Ваші вчинки різняться від цього правила, то ваша дитина буде робити точнісінько, як Ви.
2. В знервованому та збудженому стані, діти не розуміють за що їх покарано. Отож, і виховну роботу з дитиною варто проводити коли дитина заспокоїться, чітко і доступно їй пояснити - в чому саме і чому вона винна.
3. Не сперечайтеся з дітьми про справи, що не мають великого значення. Нехай дитина сама вирішує - коли їй краще чистити зуби, тощо. Це надасть  Вам змогу уникнути непокори і образи з боку дитини за те, що Ви постійно її контролюєте.
4. Не підказуйте дитині готове рішення, а показуйте їй можливі шляхи до нього і розглядайте з дитиною її правильні і неправильні, доцільні й недоцільні кроки до мети.
5. Пам'ятайте, що Уряд України зобов'язав нас дотримуватись Конвенції ООН з прав дитини. В ній проголошено права дитини, одни з яких - є право дитини на захист від будь-яких форм фізичного і психічного насильства та навмисного приниження.
6. Ви завжди маєте знати: з ким приятилює ваша дити, де вона проводить вільний час, чи не пропускає занять у навчальному закладі.
7. Ніколи не соромтесь підкреслювати, що Ви пишаєтесь своєю дитиною.


Поради до розмови про паління
·       Розкажіть дитині, чому ви  палите.
·       Поясніть дитині, чому ви не хочете, щоб вона палила.
·       Поясніть, що варто тільки почати палити і кинути буде вже дуже складно.
·       Не потрібно просто забороняти палити, постарайтеся переконати, що паління шкідливе для здоровя.
·       Разом з вашою дитиною знайдіть аргументи проти паління.
·       Разом з дитиною підрахуйте, скільки грошей витрачає середній палій щомісячно і щорічно.
 



Немає коментарів:

Дописати коментар